גם וגם וגם וגם

גם וגם וגם וגם וגם וגם וגם וגם וגם. כזו אני, לא יודעת לבחור, מכורה לתחושת החמצה ותוהה תמיד לגבי ה Road not taken.

פעם חשבתי שזה פוגע בי, שאני לא מצליחה להתפקס על מטרה אחת ומתפזרת מדי. שנים אמרו לי שאני צריכה לבחור, שאי אפשר הכל. אבל אני לא הקשבתי. אני גם כזו - לא מקשיבה כשדברים לא מרגישים לי נכונים. והיום, אני רואה שהדברים השונים דווקא מזינים זה את זה וגורמים לפאזל שלי להיות מעניין ומספק יותר.

זה אולי קצת מסבך אותי כששואלים אותי מה אני עושה, והחשבוניות שלי עמוסות בטייטלים, אבל מי שמכיר אותי באמת, מבין בדיוק איך הכל מתחבר לו.

גם קריינית, גם שחקנית, גם כותבת. גם עוצמה וגם רכות, גם נחרצות וגם הקשבה, גם זרימה וגם התעקשות, גם אנרגטיות וגם שקט, גם נשיות וגם גבריות, גם קשוחה כשצריך להיות וגם בוכה כמו ילדה מפרסומות.

גם וגם וגם וגם וגם. בלי לשבור את הראש "מה אני צריכה להיות" ופשוט לתת מקום להכל. ולראות איזה יופי הכל מתחבר. לתת מקום לכל הצדדים שבי ולא להתקבע על תווית כזו או אחרת. גם אם זה גורם לאתר שלי, למשל, להיות יותר מאתגר לבניה...

מוזמנים לשאול את עצמכם גם - איזה צד בכם, איזו תשוקה שלכם, לא מוצאת את הדרך לפרוץ בגלל שהיא לא מתאימה למסגרת, בגלל שהיא לא מתאימה לאיזו תווית שהחלטתם לשאת על עצמכם פעם. ופשוט להיות. גם וגם וגם וגם.


Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

בענייני קריינות ודיבובים, פנו לתאריקה זוהר

 

054-6883886

 

office@tarika.co.il

 

בענייני משחק והנחייה, פנו לרפי עגיב

 

077-7140000

 

rafiagiv1@gmail.co.il

©2016 by Liat Bartov Sadeh